HAFNER Pneumatyka
Pneumatyka Siłowniki pneumatyczne Napędy pneumatyczne Elektrozawory Armatura pneumatyczna Zawory pneumatyczne Zawory sterujące Filtry pneumatyczne Filtry pneumatyczne Stacje przygotowania powietrza Sprężarki tłokowe i śrubowe Zawory rozdzielające

Pneumatics, Compressors, Dryers, Tanks, Pneumatic installations, Air prepration units, Gauges, Pneumatic tubes, Pneumatic valves, Pneumatic cylinders, Pneumatic fittings.

Aktualności


Z przyjemnością informuję, że od lipca 2021 roku firma Hafner Pomagier-Trzebuchowscy Sp. z o.o. stała się częścią Grupy RUBIX - największego w Europie dostawcy towarów, produktów, usług i rozwiązań w zakresie konserwacji przemysłowej, napraw i remontów.

Grupa Rubix powstała w czerwcu 2018 roku w wyniku połączenia firm IPH i Brammer i aktualnie zatrudnia ponad 8000 pracowników w 650 lokalizacjach w 22 krajach Europy. W Polsce reprezentowana jest przez spółki Brammer S.A., Robod S.A., PePe Sp. z o.o., a teraz także Hafner. Dołączenie do struktur Grupy Rubix jest dla nas ogromnym sukcesem. Cieszymy się, że nasze długoletnie doświadczenie na rynku polskim zostało docenione i będziemy mogli rozwijać się dalej w tak prężnej, europejskiej organizacji. Wydarzenie to otwiera wiele możliwości biznesowych dla nas i naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że dzięki połączeniu potencjału, wiedzy i doświadczenia naszych zespołów będziemy mogli stworzyć jeszcze lepszą ofertę współpracy oraz podnieść jakość naszych usług i serwisów, odpowiadając na Państwa indywidualne potrzeby.

Nasza firma nadal będzie niezależną spółką i chcielibyśmy zapewnić, że współpraca z Państwem nie ulegnie zmianie, a stanie się jedynie bardziej efektywna i kompleksowa. Wszelkie znane już Państwu procesy obsługi klienta pozostają bez zmian, a osoby kontaktowe są do Państwa dyspozycji.

Nasze relacje z Państwem znajdują się niezmiennie na szczycie naszych priorytetów i jesteśmy pewni, że przynależność do Grupy Rubix przyniesie wymierne korzyści nie tylko nam, ale również i Państwu.

Z poważaniem,
Zarząd HafnerRubix Poland Hafner

Offer

The Design Departament

Dział projektowy HAFNER PNEUMATYKA

General Pneumatics

General informations about pneumatics

A Reliable company

Rzetelna firma HAFNER

General trade conditions

HAFNER Pneumatyka

ABOUT US

HAFNER
Pomagier-Trzebuchowscy
sp. z o.o.
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 97
87-100 Toruń

NIP 556-22-23-819
Regon 092307860
KRS 0000154149

Santander Bank Polska SA

79 10901069 0000 0000 0704 8941

Bank account ING Bank Śląski

64 10501139 1000 0023 4975 0618

CSP

Fundusz Europejski

Fundusz Europejski

News

We have become part of the Rubix Group

We have become part of the Rubix Group

Hafner w czasie pandemii

Hafner w czasie pandemii

Generatory azotu

Siłowniki dla hutnictwa

Siłowniki pneumatyczne WSRK

CSP

Centrum Serwisowo Projektowe

Cylinders production

Produkcja siłowników 24h