HAFNER Pneumatyka
Pneumatyka Siłowniki pneumatyczne Napędy pneumatyczne Elektrozawory Armatura pneumatyczna Zawory pneumatyczne Zawory sterujące Filtry pneumatyczne Filtry pneumatyczne Stacje przygotowania powietrza Sprężarki tłokowe i śrubowe Zawory rozdzielające

Pneumatics, Compressors, Dryers, Tanks, Pneumatic installations, Air prepration units, Gauges, Pneumatic tubes, Pneumatic valves, Pneumatic cylinders, Pneumatic fittings.

Montażysta - Serwisant

Rekrutacja
Zadania:
- przeprowadzanie napraw i montaż urządzeń,
- naprawy wewnętrznych instalacji pneumatycznych, elektrycznych i hydraulicznych.

Wymagania:
- doświadczenie przy wykonywaniu prac montażowych oraz serwisowych lub ogólnobudowlanych,
- znajomość zagadnień pneumatycznych, elektrycznych i hydraulicznych będzie dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kategorii B,
- dokładność, dbałość o jakość, zaangażowanie, samodzielność,
- dobra organizacja oraz motywacja do pracy.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie,
- wynagrodzenie i zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

W tytule wiadomości prosimy umieścić dopisek: Montażysta - Serwisant Częstochowa

News

We have become part of the Rubix Group

Hafner w czasie pandemii

Generatory azotu

Siłowniki dla hutnictwa

Siłowniki pneumatyczne WSRK

CSP

Centrum Serwisowo Projektowe

Cylinders production

Produkcja siłowników 24h